21 lipca 2024

Co jakiś czas pojawia się hit urody, który doprowadza kobiety do szaleństwa. Masowo pojawia się w ofertach salonów piękności, a panie zapisują się na niego w gigantycznych kolejkach. W końcu każda chce być piękna.

Spis treści

Co z okiem?

Najbardziej pożądanym zabiegiem dla oprawy oka jest laminowanie rzęs. To prawdziwy hit 2018 roku. Zaletą tego zabiegu jest poprawienie naturalnego wyglądu oka. W przeciwieństwie do przedłużania rzęs laminowanie ich nie osłabia. Wręcz przeciwnie! Odżywia włoski i poprawia ich ogólną kondycję. Stąd właśnie wynika taka duża popularność laminowania, która obecnie bije na głowę przedłużanie rzęs metodą 1:1 i innymi metodami objętościowymi.

Efekty

Laminowanie rzęs daje świetne efekty. Pojedyncze włoski są rozdzielone, wydłużone i uniesione. Podkręcone rzęsy wyglądają niemalże jak sztuczne. Ten zabieg jest odpowiedzią na potrzeby pań, które nie chcą tracić czasu na nakładanie makijażu. Każda warstwa tuszu da spektakularny efekt, więc nie jest niezbędna w codziennym makijażu do pracy.

Czy warto?

Podkręcone rzęsy wyglądają seksownie. Przyciągają spojrzenia i mogą być atutem kobiecej urody. Z tego powodu zdecydowanie warto zafundować sobie laminowanie rzęs. Tym bardziej że efekty zabiegu utrzymują się do dwóch miesięcy. Jego efekty są dużo bardziej widoczne niż w przypadku liftingu rzęs. Są bardziej kompleksowe – wzmacniają, pogrubiają, podkręcają, unoszą i przyciemniają rzęsy. Lifting – tylko je unosi. Porównując ilość posiadanych zalet, wybór metody jest prosty.

Show Full Content
Previous Praktyczne soczewki na wadę wzroku
Next Tynk dekoracyjny. W którym pomieszczeniu go zastosować?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close

Następny wpis

Close

Roboty, które odkurzają za Ciebie

10 marca 2019
Close