20 maja 2024

Wybór pierwszego roweru dla dzieci to bardzo ważne zadanie. W dużej mierze od tego zależy jego nastawienie, zapał i chęć do nauki jazdy. Poznaj funkcjonalne i lekkie rowery dla dzieci SQUISH, które można dobrać do wieku, wzrostu i umiejętności dziecka.

Funkcjonalny rowerek SQUISH

Każde dziecko naukę jazdy na rowerze może zacząć bardzo szybko. Na początku wystarczy rowerek biegowy, dzięki któremu można nauczyć się utrzymywania równowagi i podstaw do jazdy na tradycyjnym rowerze. Jeśli nasza pociecha od małego korzystała z rowerku biegowego, z pewnością dużo szybciej nauczy się jeździć, gdyż ma opanowane już utrzymanie równowagi. Każde dziecko rozwija się w swoim tempie, stąd trudno powiedzieć, kiedy dokładnie dziecko może przesiąść się na większy pojazd, jakim jest rower SQUISH.
Rowery tej angielskiej firmy powstały z myślą o najmłodszych. Zostały zaprojektowane tak, by zapewniać odpowiednią funkcjonalność oraz dawać dużo radości z jazdy. Oferta marki jest na tyle rozbudowana, że można znaleźć w niej rowery dla dzieci w różnym wieku, począwszy już od 3 latka. Funkcjonalne rowery dla dzieci SQUISH dają możliwość regulacji siedziska oraz kierownicy, dzięki czemu pojazd posłuży dziecku przez kilka sezonów. Niezależnie od płci dziecka znajdą Państwo rowery dla dziewczynki, czy chłopca. Dzięki swojej funkcjonalności oraz przystępnej cenie, rowerek Squish będzie idealnym wyborem do nauki jazdy dla każdego dziecka.

Mniejsza waga, większa frajda

Każdy z rodziców chcąc wybrać jak najlepszy rower dla dziecka, kieruje się kilkoma parametrami. Bez wątpienia, jednym z najważniejszych z nich, jest waga roweru. Lekkie rowery dla dzieci SQUISH, ze względu na swoją wagę, mogą ułatwić dziecku poruszanie się, prowadzenie i przestawianie roweru w inne miejsce. Stanowi to duże ułatwienie podczas nauki jazdy. Warto zaznaczyć, że mniejsza waga, to także lżejsze komponenty i zoptymalizowana geometria pojazdu.
Lekkie rowery dla dzieci to łatwiejsza kontrola roweru przez naszą pociechę, możliwość pokonywania dłuższych dystansów, mniejszy wysiłek dla dziecka i dla rodziców podczas przenoszenia rowerka, a przede wszystkim szybsza nauka jazdy i większa przyjemność dla naszej pociechy. Wybierając lekki rower dla dziecka, mamy pewność, że łatwiej będzie mogło pedałować, utrzymywać równowagę, zatrzymywać się i posiadać większą kontrolę nad pojazdem, co na początkowym etapie nauki jest bardzo istotne.

Bezpieczeństwo dziecka

Wybierając rowery dla chłopców, bądź rowery dla dziewczynek, niezwykle ważnym aspektem jest również bezpieczeństwo dziecka. Naturalnym jest, że pierwsze przejażdżki i nauka jazdy mogą powodować upadki, których nie da się uniknąć. Rowery SQUISH powstały z takich materiałów, które gwarantują zminimalizowanie ryzyka uszkodzenia ciała. Oferta producenta obejmuje rowerki dla dzieci, począwszy od 3-latków. To wiek, w którym mogą śmiało zaczynać swoją przygodę z rowerem, ćwiczyć równowagę i rozwijać swoją sprawność ruchową. Bezpieczeństwo podczas jazdy gwarantuje nie tylko lekka konstrukcja i niska waga rowerka, ale przede wszystkim dopasowany do dziecięcej dłoni hamulec, bądź systemy pedałowe, czyli tzw. hamulec w pedałach. Ważnym elementem są też uchwyty gwarantujące boczną ochronę rąk, bądź też zakup akcesoriów na rower dla dziecka w postaci kasku, bądź ochraniaczy na kolana, czy łokcie.
Rowerki dla najmłodszych marki SQUISH to asortyment, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością ze względu na konkurencyjne ceny, które idą w parze z wysoką jakością wykonania oraz z zastosowaniem trwałych materiałów. Rowerki dla dzieci SQUISH to rozbudowana oferta obejmująca wiele rozmiarów oraz wyjątkowych wzorów, które pokochają zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

Show Full Content
Previous Postępowanie spadkowe – jak je przeprowadzić?
Next Jaką wybrać i gdzie kupić dobrą kawę?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close

Następny wpis

Close

Wizażystka. Czym kierować się przy wyborze?

2 marca 2019
Close