20 maja 2024

Rzeszów jest miastem chętnie zamieszkiwanym przez młodych ludzi min. dlatego, iż znajdują się w nim duże państwowe uczelnie np. Uniwersytet Rzeszowski, Politechnika Rzeszowska. Studiować można również na prywatnych uczelniach takich jak Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania.

Różnorodne noclegi w Rzeszowie

Można więc powiedzieć, że Rzeszów jest przede wszystkim miastem studenckim. Bogata baza noclegowa skierowana jest do osób uczących się, rodzin, czy turystów w różnorodnych atrakcyjnych formach.

W mieście tym znajduje się wiele ciekawych miejsc min. trzy odkryte baseny, wiele kortów tenisowych, ścieżki rowerowe. Kilkadziesiąt kilometrów od Rzeszowa położony jest również sztuczny zbiornik wodny, jezioro Solińskie. Można tu wypocząć i spędzić aktywnie weekend.

Wśród bogatej oferty noclegowej znajduje się Hotel “Iskra”, który zapewnia wygodne i tanie pokoje dla studentów. Położony jest w bardzo dogodnej lokalizacji, bo w samym centrum Rzeszowa. Bardzo bliskie położenie dworca PKP i łatwe połączenie z lotniskiem to kolejne zalety.

tanie pokoje dla studentów

Hotel ten jest komfortowo wyposażony, zapewnia wszelkie dogodności oraz miłą obsługę.

Wyposażenie hotelu Iskra

W hotelu dostępne są pokoje jedno-, dwu i trzyosobowe. Ciekawą ofertą są pokoje EKO. Nie posiadają one urządzeń emitujących promieniowanie, które może być szkodliwe. Hotel posiada również restaurację, w której można zjeść tanio i smacznie. W budynku znajdują się również trzy sale konferencyjne. Istnieje więc możliwość organizowania konferencji, imprez okolicznościowych i spotkań pracowniczych.

Różnorodne promocje

Hotel Iskra proponuje różnorodne promocje. Atrakcyjne zniżki dotyczą grup zorganizowanych, studentów, czy też noclegów organizowanych dla pracowników. Warto zainteresować się także jesiennymi promocjami. Atrakcyjną ofertą są darmowe śniadania w formie szwedzkiego stołu.

W sytuacji jakichkolwiek pytań warto zadzwonić na recepcję, gdzie udzielone zostaną wszelki informacje. Bardzo dogodna jest także bezpłatna rezerwacja.

Show Full Content
Previous Czym jest automatyka przemysłowa?
Next Długopisy z logo firmy – tanie i skuteczne narzędzie reklamowe

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close

Następny wpis

Close

Roboty, które odkurzają za Ciebie

10 marca 2019
Close