27 listopada 2021

Pierwsze miesiące i lata życia dziecka to okres, w którym błyskawicznie następują ogromne zmiany w jego rozwoju. Aby go wspomóc, warto wybierać takie zabawki, które dostarczą mu jednocześnie rozrywki i stymulacji. Takie produkty powinny być z jednej strony wysokiej jakości i bezpieczne, a drugiej niezbyt drogie – w końcu maluch pobawi się nimi jedynie przez jakiś czas i błyskawicznie z nich wyrośnie. Gdzie można kupić dobre i tanie zabawki dla niemowląt i kilkulatków?

Dobra zabawka bawi i uczy

Niektórzy błędnie zakładają, że nauka i zabawa nie mogą iść ze sobą w parze. Tymczasem dla dzieci zabawa jest najbardziej naturalnym sposobem poznawania świata oraz rozwijania swoich umiejętności. Każdy krok, nowo nabyta zdolność, pokolorowany obrazek czy kształt ulepiony z modeliny może stać się ogromną przygodą. Warto wybierać zabawki, które nie tylko dobrze prezentują się półce w dziecięcym pokoju, ale także rozwijają kompetencje manualne, motoryczne, artystyczne czy językowe. W sklepie  https://toysbox.pl/ znajdziemy bogaty asortyment spełniający powyższe warunki, a jednocześnie wyróżniający się bardzo wysoką jakością oraz przystępnymi cenami.

Gdzie kupować zabawki na prezent

Zabawki dla niemowląt

Dzieci poniżej 12-tego roku życia mają bardzo specyficzne potrzeby. Ich możliwości zabawy wyznaczane są przez kamienie milowe, które każde z nich osiąga w nieco innym tempie. Od chwili narodzin możemy obdarować malca projektorem na łóżeczko, który pobudza zmysł wzorku i słuchu dzięki wyświetlanym obrazom oraz odtwarzanej muzyce. Świetnie sprawdzają się także karuzele na łóżeczko, które aktywizują wodzenie oczami i wzmacnianie ich mięśni. Natomiast dzieci, które są już w stanie unosić główkę, przewracać się na brzuch, a nawet siadać, mogą się bawić np. interaktywnymi zwierzątkami, chodzikami, zabawkami muzycznymi (które nie tylko grają, ale również kołyszą się i świecą na różne kolory w rytm muzyki) lub stolikami edukacyjnymi z atrakcyjnymi przyciskami.

Zabawki dla dzieci w wieku 1-3 lat

Każdy kolejny miesiąc życia dziecka przynosi nowe zaskoczenia i umiejętności. Dlatego mały umysł musi być nieustannie stymulowany, by jak najlepiej się rozwijał i nie zaznawał nudy. Dzieci powyżej 1-ego roku życia chętnie bawią się sorterami i innymi zabawkami ćwiczącymi zdolności manualne (np. „labiryntami” z przesuwanymi koralikami), maskotkami, kolorowankami, a także instrumentami muzycznymi. Kto wie, może kupno keyboardu, pianinka, plastikowej gitary lub mini perkusji dla swojej pociechy zaowocuje jej nową pasją?

Show Full Content

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close

Następny wpis

Close

Ręczny, bezworkowy, z workiem? Jaki odkurzacz kupić?

26 kwietnia 2019
Close