13 czerwca 2024

Pierwsze miesiące i lata życia dziecka to okres, w którym błyskawicznie następują ogromne zmiany w jego rozwoju. Aby go wspomóc, warto wybierać takie zabawki, które dostarczą mu jednocześnie rozrywki i stymulacji. Takie produkty powinny być z jednej strony wysokiej jakości i bezpieczne, a drugiej niezbyt drogie – w końcu maluch pobawi się nimi jedynie przez jakiś czas i błyskawicznie z nich wyrośnie. Gdzie można kupić dobre i tanie zabawki dla niemowląt i kilkulatków?

Dobra zabawka bawi i uczy

Niektórzy błędnie zakładają, że nauka i zabawa nie mogą iść ze sobą w parze. Tymczasem dla dzieci zabawa jest najbardziej naturalnym sposobem poznawania świata oraz rozwijania swoich umiejętności. Każdy krok, nowo nabyta zdolność, pokolorowany obrazek czy kształt ulepiony z modeliny może stać się ogromną przygodą. Warto wybierać zabawki, które nie tylko dobrze prezentują się półce w dziecięcym pokoju, ale także rozwijają kompetencje manualne, motoryczne, artystyczne czy językowe. W sklepie  https://toysbox.pl/ znajdziemy bogaty asortyment spełniający powyższe warunki, a jednocześnie wyróżniający się bardzo wysoką jakością oraz przystępnymi cenami.

Gdzie kupować zabawki na prezent

Zabawki dla niemowląt

Dzieci poniżej 12-tego roku życia mają bardzo specyficzne potrzeby. Ich możliwości zabawy wyznaczane są przez kamienie milowe, które każde z nich osiąga w nieco innym tempie. Od chwili narodzin możemy obdarować malca projektorem na łóżeczko, który pobudza zmysł wzorku i słuchu dzięki wyświetlanym obrazom oraz odtwarzanej muzyce. Świetnie sprawdzają się także karuzele na łóżeczko, które aktywizują wodzenie oczami i wzmacnianie ich mięśni. Natomiast dzieci, które są już w stanie unosić główkę, przewracać się na brzuch, a nawet siadać, mogą się bawić np. interaktywnymi zwierzątkami, chodzikami, zabawkami muzycznymi (które nie tylko grają, ale również kołyszą się i świecą na różne kolory w rytm muzyki) lub stolikami edukacyjnymi z atrakcyjnymi przyciskami.

Zabawki dla dzieci w wieku 1-3 lat

Każdy kolejny miesiąc życia dziecka przynosi nowe zaskoczenia i umiejętności. Dlatego mały umysł musi być nieustannie stymulowany, by jak najlepiej się rozwijał i nie zaznawał nudy. Dzieci powyżej 1-ego roku życia chętnie bawią się sorterami i innymi zabawkami ćwiczącymi zdolności manualne (np. „labiryntami” z przesuwanymi koralikami), maskotkami, kolorowankami, a także instrumentami muzycznymi. Kto wie, może kupno keyboardu, pianinka, plastikowej gitary lub mini perkusji dla swojej pociechy zaowocuje jej nową pasją?

Show Full Content
Previous Jak przygotować zamówienie do wysyłki?
Next UX Design – zostań projektantem doświadczeń użytkowników

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close

Następny wpis

Close

Większy ruch na Twojej stronie. Co musisz zrobić?

19 marca 2019
Close