13 czerwca 2024

Nowoczesne technologie przejęły kontrolę nad większością aspektów naszego życia – zawodowego i prywatnego. Niewiele uchowało się poza strefą elektroniczną i siecią online. Praktycznie wszystkie rozwinięte społeczeństwa, w olbrzymiej mierze, funkcjonują w oparciu o Internet oraz urządzenia służące do jego użytkowania. A to z kolei budzi zapotrzebowanie na nowoczesne usługi i produkty cyfrowe.

UX – user experience studia – wygoda użytkownika ponad wszystko

Użytkownicy Internetu robią się coraz bardziej wygodni i potrzebują coraz bardziej zoptymalizowanych i w pełni dostosowanych do swoich potrzeb produktów. Proces ich tworzenia określa się jako projektowanie UX (User experience design). Jest to nic innego jak projektowanie różnego rodzaju programów, systemów czy aplikacji internetowych, w pełni zorientowanych na użytkownika, charakteryzujących się wysokim poziomem użyteczności. O tym, jak to robić, doskonale uczą User experience studia podyplomowe na krakowskiej uczelni WSE.

studia podyplomowe Kraków

Kompleksowa wiedza zdobyta w ciągu zaledwie dwóch semestrów pozwoli nowicjuszom na poznanie pełnego spectrum zagadnienia UX – zarówno w teorii, jak i w praktyce. A dla znających branżę, studia te są doskonałym utrwaleniem i usystematyzowaniem porządnego przekroju informacji, potwierdzonym formalnie przez uzyskany dyplom.

UX&Business design – kompleksowa wiedza dla kreatywnych projektantów

User experience studia obejmują szereg zajęć zarówno z dziedziny analiz przeprowadzanych przy użyciu najnowocześniejszych metod i narzędzi do badania zachowań użytkowników Internetu, pod względem dostosowania do ich potrzeb konkretnych produktów, jak i z zakresu tworzenia strategii biznesowych obejmujących produkcję, wdrażanie i optymalizację nowoczesnych produktów czy usług cyfrowych.

UX&Business design to świetne połączenie zagadnień, które dają kompletną wiedzę z zakresu tworzenia i realizacji projektów cyfrowych zarówno od strony technologicznej, jak i menadżerskiej. W ten sposób absolwenci są przygotowani do kompleksowej realizacji projektów, z poziomu świetnie wykwalifikowanego eksperta.

Show Full Content
Previous Chwilówka 3000 zł – jak o nią wnioskować?
Next Polistyren wysokoudarowy i nisko udarowy – właściwości i zastosowanie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close

Następny wpis

Close

Meble Madagaskar – nowoczesny komplet dla nastolatka

12 sierpnia 2019
Close