20 maja 2024

Szafy z przesuwanymi drzwiami to niekwestionowany hit branży wnętrzarskiej. Trudno się temu dziwić – ich użytkowanie jest niezwykle komfortowe, a dzięki możliwości personalizacji z łatwością dostosujemy je do dowolnego, nawet najmniej ustawnego pomieszczenia.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

Mała lub nieustawna przestrzeń to przede wszystkim zmora mieszkańców dużych miast. Zmieszczenie wszystkich potrzebnych mebli i sprzętów na niewielkim metrażu bywa ogromnym wyzwaniem, co nie oznacza, że jest niemożliwe. Jednym z rozwiązań tego dylematu może być szafa z przesuwanymi drzwiami. Jeśli zdecydujemy się na wykonanie takiej na wymiar, możemy maksymalnie zagospodarować wszelkiego rodzaju wnęki czy skosy. W dodatku nie musimy się martwić o pozostawienie odpowiedniej ilości miejsca przed meblem, pozwalającej na jego swobodne otwieranie – szafy z drzwiami przesuwnymi mogą stać nawet tuż za łóżkiem w sypialni lub przy drzwiach wejściowych. Jeśli naszym problemem jest małe mieszkanie, warto dodatkowo postawić na lustrzane fronty, które optycznie powiększą przestrzeń.

szafy z drzwiami przesuwnymi

Mebel skrojony na miarę

Szafka z drzwiami przesuwnymi to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy mają potrzebę samodzielnego projektowania domowych sprzętów oraz daleko idącej personalizacji. Ogromną zaletą takiego mebla jest możliwość swobodnego dobrania modułów, takich jak szuflady, półki i wieszaki. Optymalnie zaprojektowana szafa z drzwiami przesuwnymi pomieści nie tylko ubrania, ale również obuwie, a nawet odkurzacz czy inne, rzadko używane domowe sprzęty. Dobry sklep meblowy pozwoli zaś na dowolne dobranie wymiarów, kolorów oraz innych cech produktu. W dodatku taki sposób dokonywania zakupów jest znacznie prostszy i przyjemniejsze niż tradycyjne maratony po sklepach stacjonarnych, a wybrany mebel może zostać dostarczony w każde miejsce w Polsce, m.in. do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Wrocławia lub do dowolnie wybranej, mniejszej miejscowości.

Show Full Content
Previous Długopisy z logo firmy – tanie i skuteczne narzędzie reklamowe
Next Wieczne pióro czyli idealny prezent dla każdego

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close

Następny wpis

Close

Zwróć na to uwagę, wybierając meble ogrodowe

31 marca 2019
Close