13 czerwca 2024

Na rynku aparatów słuchowych mamy do wyboru wiele urządzeń. Różnią się one od siebie zarówno jakością wykonania, komfortem noszenia, jak i efektywnością oraz funkcjonalnością. Na rynku jest wiele aparatów, które nie zaspokajają potrzeb swoich właścicieli lub wymuszają na nich pewne kompromisy.

Takie kompromisy mogą oscylować pomiędzy jakością dźwięku a wygodą noszenia lub łatwością pielęgnacji i komfortem użytkowania. Wybór dotyczy bardzo często kwestii wyglądu urządzenia i jego funkcjonalności. Z reguły z czegoś trzeba zrezygnować. Na szczęście aparaty słuchowe Styletto Connect raz na zawsze zrywają z tym scenariuszem. Ich nowoczesna budowa sprawia, że nie uznają kompromisów, bo zostały tak zaprojektowane, aby spełniać najwyższe wymagania, pod każdym możliwym względem.

Idealny wygląd i wspaniała jakość dźwięku

Marka Signia stworzyła aparat słuchowy, którego wygląd raz na zawsze kończy z topornymi obudowami, dając w zamian smukłe i subtelne w swoim designie urządzenie. Co ważne, zrobiła to, zachowując wysoką jakość technologiczną aparatów i wyposażyła je w najnowocześniejsze funkcje.

Projektanci zdołali zmieścić w tej niezwykle stylowej obudowie, wszystkie podzespoły, potrzebne do wykorzystania czołowych technologii Signia, takich jak: OVP (Przetwarzanie własnego głosu), Ultra HD e2e (pełnopasmowa ciągła łączność binauralna pomiędzy aparatami), mikrofony kierunkowe i TwinPhone – transmisja sygnału telefonicznego z jednego aparatu do drugiego. Dzięki temu możemy cieszyć się doskonałą jakością słyszenia i wyglądem nagrodzonym w 2019 roku w konkursach iF Design Award oraz Red Dot Design Award.

Aparaty słuchowe Styletto Connect – łącz się z ludźmi i nowoczesnymi urządzeniami!

Na fenomenalnym designie i świetnej jakości dźwięku nie kończą się zalety aparatów słuchowych Styletto Connect. Tak jak sama ich nazwa mówi, są one dostosowane do nowoczesnej łączności. Wszystko za sprawą funkcji Bluetooth, zapewniającą łączność bezprzewodową. Dzięki zastosowaniu tej technologii rozmowy telefoniczne są transmitowane bezpośrednio do urządzenia. Podobnie jest z szeregiem innych sprzętów, na których słuchamy muzyki lub oglądamy filmy, z którymi można bezpośrednio łączyć aparat poprzez nadajnik StreamLine TV.

aparaty słuchowe Styletto Connect

Oprócz tego warto zaznaczyć, że aparaty słuchowe Styletto Connect zasilane są przez szybko ładujące się ogniwa litowo-jonowe o dużej wydajności i żywotności. Nie trzeba zatem wymieniać baterii. A wygodę codziennej pielęgnacji ułatwia stopień ochrony obudowy IP68, który zabezpiecza urządzenie przed potem, brudem, wilgocią oraz kurzem. Kompromis? Nie w tym przypadku. Na każdym polu aparaty słuchowe Styletto Connect pokazują, że są w pełni bezkompromisowe!

Show Full Content
Previous Kryminologia i kryminalistyka – dla kogo takie studia?
Next Fotowoltaika w firmie – jak generować zysk przyjazny dla środowiska

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close

Następny wpis

Close

Prawdziwe włoskie Espresso

19 kwietnia 2019
Close