20 maja 2024

Długi lot może okazać się piekłem. Trwa wiele godzin, które jakoś trzeba sobie zorganizować, bo nie sposób przespać całego tego czasu. Jak nie zwariować z nudów w samolocie? Jak przetrwać lot?

Lot międzykontynentalny nie musi być nudny

Najważniejsze jest zapewnienie sobie rozrywki. Lot samolotem może dłużyć się w nieskończoność, zwłaszcza gdy puszczane są w kółko te same filmy. Z tego powodu dobrze jest mieć własną alternatywę. Najlepiej jest zabrać ze sobą tablet lub czytnik ebooków. Gry i książki przełamią monotonię i pozwolą oderwać się od samolotowej rzeczywistości.

Jak gdyby nigdy nic!

Lot międzykontynentalny dla wielu osób jest podróżą życia. 18 godzin w samolocie po to tylko, by wysiąść w kompletnie nieznanym miejscu. To bardzo stresująca sytuacja, którą można oswoić zachowując się, jak gdyby nie działo się nic szczególnego. Wystarczy zachowywać się w samolocie dokładnie tak jak w domu. Nikt nie odmówi pasażerom prawa do przebrania się w pidżamę, umycia zębów, czy nałożenia maseczki. Jeśli zachowujesz się tak na co dzień i potrzebujesz tych drobnych rytuałów po to by czuć się lepiej, to nie ma sensu z nich rezygnować.

Wyższa klasa

To oczywiste! Lot samolotem jest tym bardziej komfortowy, im droższe bilety zostały wykupione. Miejsca we wyższej klasie są bardziej wygodne, mają lepsze jedzenie i więcej przestrzeni do dyspozycji. Przy krótkich trasach, takie szczegóły nie mają wielkiego znaczenia i łatwo się bez nich obyć. Przy locie kilkunastogodzinnym – są uzasadnionym wydatkiem.

Show Full Content
Previous Jak wychować nie swoje dziecko, czyli o dzieciach z poprzednich związków
Next Dzieci autystyczne, co powinieneś wiedzieć o tej chorobie?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close

Następny wpis

Close

Wynajem czy kupno mieszkania?

25 kwietnia 2019
Close