13 czerwca 2024

To już pewne – Apple wypuści na rynek własną kartę płatniczą, która będzie posiadać szereg funkcji. Jak twierdzi marka – “żadna inna karta nie będzie potrafiła tego, co karta Apple”.

Apple Card, ponieważ taką nazwę będzie nosić karta płatnicza słynnej firmy, będzie na razie dostępna tylko i wyłącznie na rynku amerykańskim, jednakże nie jest wykluczone, że w niedalekiej przyszłości pojawi się także w Europie.

Apple Card – karta dla Apple Pay

Karta Apple będzie kartą wirtualną, jednakże będzie posiadała również swoją fizyczną formę. Ma ona pojawić się na rynku latem bieżącego roku. Wiadomo jednak już, że będzie ona kartą… tytanową.

Warto wspomnieć, że Apple Card będzie dość oryginalna – na próżno szukać na niej jej numeru, kodu CVC, daty ważności i tym podobne. Ma ona przede wszystkim dbać o prywatność oraz bezpieczeństwo użytkowników. Co ważne – żadne dane nie będą udostępniane innym firmom.

Zalety Apple Card

Użytkownicy Apple Card będą mogli również liczyć na 2-procentowy cashback od każdej transakcji w Apple Play oraz 3-procentowy w przypadku robienia zakupów u Apple. Jeśli klienci będą dokonywać płatności kartą fizyczną, wówczas cashback wyniesie 1 procent.

Karta płatnicza od Apple nie będzie ponadto posiadała żadnych opłat miesięcznych, tygodniowych czy kwartalnych. Co ważne również, nie ma również żadnych dodatkowych kosztów przy użyciu jej za granicą. Apple oferuje również pomoc w rozłożeniu płatności na raty, jeśli klient spóźni się z ich uiszczeniem. Oznacza to więc, że klienci nie muszą obawiać się żadnych kar.

Show Full Content
Previous ABC Networkingu
Next Ludzie sukcesu wstają przed 6. Dlaczego?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close

Następny wpis

Close

Jak prawidłowo dobrać podkładkę pod mysz? Doradzamy, jak wybrać najlepszą podkładkę

29 października 2020
Close