21 lipca 2024

Firma Edures organizuje warsztaty doskonalenia zawodowego dla instruktorów nauki jazdy. Dzięki nim instruktorzy i wykładowcy otrzymują zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w każdym roku w warsztatach. Są oni bowiem zobowiązani do złożenia do dnia 7 stycznia każdego roku zaświadczenia potwierdzającego udział w kursie instruktora.

Warsztaty instruktora przygotowane są zgodnie z programem zawartych w Ustawie o Kierujących. Kładzie się nacisk na tematy związane ze szkoleniem oraz egzaminowaniem kandydatów na kierowców. Cały program został przygotowany przez wyspecjalizowaną i profesjonalną kadrę instruktorów, egzaminatorów i psychologów.

Co obejmują warsztaty dla instruktorów?

Zajęcia instruktorskie obejmują w swoim zakresie zajęcia teoretyczne i praktyczne. W skład zajęć teoretycznych wchodzi bezpieczeństwo ruchu drogowego, zasady prowadzenia ośrodka prawa ruchu drogowego, technika kierowania i obsługi pojazdu, psychologia metodyka nauczania.

warsztaty dla instruktorów nauki jazdy

Tematyka szkoleń

W trakcie przeprowadzonego kursu omawiane są błędy, które najczęściej popełniane są przez instruktorów podczas prowadzenia szkoleń. Analizowane są również błędy popełniane przez kandydatów na kierowców i motorniczych podczas egzaminu państwowego.

Wśród tematów które przeprowadzane są podczas zajęć teoretycznych, należy wymienić zagadnienia: jak szkolić aby kursant zdał egzamin za pierwszym razem, sposoby radzenia sobie ze stresem, praktyczne porady z techniki kierowania pojazdem, zmiany w prawie o ruchu drogowym w szkoleniu i egzaminowaniu, zmiany w przepisach ruchu drogowego, które występują w danym roku kalendarzowym, porady dotyczące wypełniania dokumentacji szkolenia.

Instruktor nauki jazdy podczas zajęć praktycznych bierze udział w warsztatach prowadzonych na placu manewrowym. Kolejny punkt części praktycznej to szkolenie dla kandydatów na kierowców i motorniczych przeprowadzane w ruchu drogowym.

Show Full Content
Previous Wybór odpowiedniej farby dekoracyjnej na ścianę
Next Domowa kawa mocha

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close

Następny wpis

Close

Czym wyróżniają się meble w nowoczesnym stylu

29 kwietnia 2019
Close