21 lipca 2024

Aranżacja nowoczesnych wnętrz jest nie lada wyzwaniem. Oprócz oryginalnych mebli, sprzętów i dodatków bardzo istotny jest wybór właściwego koloru ścian. Struktury dekoracyjne można osiągnąć stosując właściwe farby dekoracyjne.

Za pomocą trafnie wybranego koloru i faktury można podkreślić charakter wnętrza. Kolorystyka i struktury powinny się ze sobą komponować i eksponować przestrzeń.

Zalety farb strukturalnych

Farby strukturalne posiadają szczególne walory dekoratorskie. Bardzo często sięga się  po nie, by stworzyć nowoczesne aranżacje. Można wykorzystać je do pomalowania jednej czy dwóch ścian. Możliwe są różne konfiguracje kolorystyczne.

A może odrobina połysku? – dekoracyjne malowanie ścian

Ciekawe efekty uzyska się wykorzystując farby dekoracyjne z brokatem. Zawierają one połyskujące, metaliczne drobinki. W ten sposób można zyskać więcej światła we wnętrzu. Gra świateł może być istotnym elementem w nowoczesnej kuchni czy salonie.

farby dekoracyjne

A może  oryginalne wzory?

Jeżeli chcemy odmienić ścianę, ciekawym sposobem na jej uatrakcyjnienie jest malowanie wzorów za pomocą szablonów malarskich. Czynności te nie wymagają uzdolnień artystycznych, wystarczy trochę precyzji i pomysłowości.  Nieodłącznym elementem oczywiście stają się farby dekoracyjne za pomocą, których wykonamy określone wzory.

Do wyboru, do koloru…

Firma Multifarb oferuje wysokiej jakości nowoczesne farby dekoracyjne. Są one dostępne w różnorodnych barwach. Można również zakupić pigment mix, czyli koncentrat pigmentowy dzięki, któremu uzyskamy pożądany odcień. Produkt dostępny jest w 29 kolorach.

Dekoracyjne farby matowe

Doskonałe pokrycie, jak również atrakcyjne efekty wizualne, zapewnią  farby matowe. Świetnie nadają się do redukcji niedoskonałości malowanej powierzchni. Produkty te wolne są od rozpuszczalników organicznych i są praktycznie bezzapachowe.

Wśród oferty Multifarb znajdują się farby ochronno -dekoracyjne posiadające dodatkową  osłonę antybakteryjną, która oparta jest na technologii jonów srebra. Są to farby wodorozcieńczalne, akrylowe. Tworzą one specjalną warstwę, odporną na ścieranie, są łatwe w czyszczeniu.

Show Full Content
Previous Co oznacza wysoki bounce rate?
Next Warsztaty doskonalenia zawodowego dla instruktorów nauki jazdy

1 thoughts on “Wybór odpowiedniej farby dekoracyjnej na ścianę

  1. Jeżeli chcemy, aby nasze wnętrza było nowoczesne, warto postawić na naturalne dodatki w odcieniach ziemi 🙂 W tym roku zauważyłam, że wiele osób decyduje się na minimalistyczne rozwiązania, a wśród nich znajdują się jednolite panele podłogowe. Już od lat można dostrzec, że skandynawska elegancja to ponadczasowy i uniwersalny styl, który z łatwością można dostosować do większości pomieszczeń w domu lub mieszkaniu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close

Następny wpis

Close

Dysk twardy – niezastąpione urządzenie do zapisu danych

7 maja 2019
Close