13 czerwca 2024

Instagram to portal społecznościowy, z którego obecnie korzysta ponad pięć milionów firm na całym świecie. Oznacza to zatem, że jest on idealnym nośnikiem informacji i kanałem promocyjnym, który pozwala trafić do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Aby jednak odpowiednio rozwinąć swój Instagram, należy zwrócić uwagę na niektóre aplikacje mobilne, które pomagają w dotarciu do jak najszerszej grupy osób. Jakie więc są najważniejsze?

Po pierwsze – Canva

Odpowiednie dotarcie do szerokiego grona użytkowników Instagrama przekłada się na wrzucane zdjęcia. Te więc muszą być odpowiednio przystrojone, oryginalne i nieść ze sobą pewny przekaz. Jedną z aplikacji mobilnych, która pozwala uzyskać taki właśnie efekt jest Canva. Pozwala ona tworzyć grafiki z napisami, posiada wiele wzorów, a nawet liczne rodzaje grafik, nie tylko zdjęcia przeznaczone na wspomniany portal.

Po drugie – InShot

Drugą aplikacją mobilną, na którą warto zwrócić uwagę jest InShot, czyli aplikacja do edycji wideo. Posiada one różne filtry, a nawet nakładki głosowe, dzięki którym można stworzyć efektywne filmy.

Po trzecie – Unfold

Aplikacje mobilne do Instagrama to dość szerokie możliwości. W przypadku Insta Stories, świetnie sprawdzi się Unfold. Pozwala ona tworzyć nowoczesne posty z ciekawymi napisami. Zainteresowani mają do wyboru około 25 szablonów, które nadadzą zdjęciom elegancji i minimalizmu, a przy okazji pozwolą zwrócić uwagę na nasze konto, bez względu na to, czy jest prywatne, czy też promuje naszą firmę.

Show Full Content
Previous Tapeta w kuchni, ma sens?
Next Influencer marketing sposobem na dotarcie do klienta

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close

Następny wpis

Close

Dlaczego warto postawić na szafę z drzwiami przesuwnymi?

27 września 2019
Close