18 kwietnia 2021

Instagram to portal społecznościowy, z którego obecnie korzysta ponad pięć milionów firm na całym świecie. Oznacza to zatem, że jest on idealnym nośnikiem informacji i kanałem promocyjnym, który pozwala trafić do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Aby jednak odpowiednio rozwinąć swój Instagram, należy zwrócić uwagę na niektóre aplikacje mobilne, które pomagają w dotarciu do jak najszerszej grupy osób. Jakie więc są najważniejsze?

Po pierwsze – Canva

Odpowiednie dotarcie do szerokiego grona użytkowników Instagrama przekłada się na wrzucane zdjęcia. Te więc muszą być odpowiednio przystrojone, oryginalne i nieść ze sobą pewny przekaz. Jedną z aplikacji mobilnych, która pozwala uzyskać taki właśnie efekt jest Canva. Pozwala ona tworzyć grafiki z napisami, posiada wiele wzorów, a nawet liczne rodzaje grafik, nie tylko zdjęcia przeznaczone na wspomniany portal.

Po drugie – InShot

Drugą aplikacją mobilną, na którą warto zwrócić uwagę jest InShot, czyli aplikacja do edycji wideo. Posiada one różne filtry, a nawet nakładki głosowe, dzięki którym można stworzyć efektywne filmy.

Po trzecie – Unfold

Aplikacje mobilne do Instagrama to dość szerokie możliwości. W przypadku Insta Stories, świetnie sprawdzi się Unfold. Pozwala ona tworzyć nowoczesne posty z ciekawymi napisami. Zainteresowani mają do wyboru około 25 szablonów, które nadadzą zdjęciom elegancji i minimalizmu, a przy okazji pozwolą zwrócić uwagę na nasze konto, bez względu na to, czy jest prywatne, czy też promuje naszą firmę.

Show Full Content

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close

Następny wpis

Close

Fuzja firm z perspektywy pracownika

17 marca 2019
Close