21 listopada 2024

Potykacze reklamowe stanowią jeden z nieodłącznych elementów promocji, zarówno tej wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Istnieje wiele rodzajów tego typu produktów, pozwalających na efektywny przekaz wizualny. Wśród nich znajdują się również potykacze drewniane. Czy tego typu stojaki mogą być stosowane do reklamy zewnętrznej?

Obok szerokiej gamy produktów do reklamy wizualnej, potykacze reklamowe drewniane od bardzo dawna zajmują swoje stałe miejsce, obok banerów wiszących, tablic i gablot. Są one niejako protoplastą stojaków promocyjnych jako takich, gdzie wraz z rozwojem technologii, musiały zrobić miejsce dla potykaczy produkowanych z innych materiałów – np. z metalu czy tworzyw sztucznych.

Pomimo tego, drewniane potykacze nadal cieszą się dużą popularnością. Przemawia za tym ich atrakcyjny wygląd, funkcjonalność i lekka konstrukcja, która pozwala na ich swobodne przestawianie. Najczęściej tego typu konstrukcje spotykane są dzisiaj w połączeniu z tablicą kredową.

Potykacze reklamowe drewniane tablicowe – kiedy i gdzie je stosować?

Tablica na stojaku, czyli tzw. potykacze tablicowe, to świetne rozwiązanie przede wszystkim dla wszelkiego rodzaju punktów gastronomicznych, które chcą komunikować się ze swoimi klientami w szybki i wygodny, a przy tym tradycyjny sposób. Za ich pomocą można informować klientów o daniach dnia, cenach czy promocjach. A ich użytkowanie jest banalnie proste i tanie.

potykacze reklamowe drewniane

 

Bardzo często spotykamy tego typu stojaki przed różnego rodzaju restauracjami, bistro, cukierniami czy kawiarniami, ale nie tylko. Taki sposób wizualnej komunikacji znajduje zastosowanie praktycznie wszędzie. Co istotne, producenci oferują szereg akcesoriów do tablic kredowych, dzięki którym korzystanie z nich nie przypomina tego, co pamiętamy ze szkoły. W ofercie dostępne są specjalne niebrudzące markery kredowe, które pozwalają na bezproblemowe korzystanie z tablicy.

Zabezpieczenie potykaczy drewnianych przed czynnikami atmosferycznymi

Drewniane potykacze można stosować na zewnątrz. Ich lekka konstrukcja pozwala przestawiać je w dowolne miejsca. Przy wietrznej pogodzie należy jednak zabrać je do środka – w lokalizacjach o dużych przeciągach lepiej sprawdzą się stojaki, ze specjalnymi pojemnikami balastowymi.

Warto zadbać o to, aby drewniane potykacze zostały wcześniej pokryte specjalną bejcą ochronną lub poddane procesowi laminowania pod wysokim ciśnieniem, co zabezpieczy drewno przed wpływem deszczu czy szkodliwym działaniem promieni UV. Większość producentów oferuje produkty już odpowiednio zabezpieczone. W celu zwiększenia ich stabilności posiadają one często specjalny ogranicznik, chroniący przed rozsunięciem się nóg stojaka i jego przewróceniem.

Potykacze drewniane nadają się zatem do stosowania zewnętrznego i wewnętrznego. Różnią się one pomiędzy sobą formatem, czyli rozmiarem powierzchni przeznaczonej do użycia, jak i konstrukcją. Dostępne są bowiem potykacze rozstawiane na nóżkach oraz takie, które są montowane na specjalnych stojakach. Mogą być jedno lub dwustronne, a do poszczególnych modeli może być zainstalowany dodatkowy daszek na logo.

Show Full Content
Previous BLW – konsumpcja stałych pokarmów przez malucha
Next Jak walczyć z migreną?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close

Następny wpis

Close

Metoda Marii Montessori

20 marca 2019
Close