21 lipca 2024

Kierowcy spędzający sporo czasu za kierownicą zdają sobie sprawę z tego, że niektóre gadżety oraz akcesoria są w stanie znacznie podwyższyć komfort jazdy. Niektóre akcesoria samochodowe nie tylko poprawiają sam komfort podróży, ale i często wpływają na bezpieczeństwo jazdy autem. W jakie gadżety i akcesoria warto wyposażyć swój pojazd?

Czujniki parkowania i kamera cofania

Czujniki cofania wraz z kamerą cofania to akcesoria do samochodu, które bardzo przydadzą się szczególnie osobom jeżdżącym sporo po mieście i zmuszonym do parkowania na przepełnionych parkingach. Tego typu zakup nie powinien przekroczyć kosztu kilkuset złotych, a znacznie podwyższy komfort codziennej jazdy w trybie miejskim.

akcesoria do samochodu

Nawigacja samochodowa

Jeśli nasz samochód nie posiada fabrycznie zamontowanej nawigacji lub posiada przestarzały model, nowoczesna nawigacja powinna pojawić się na szczycie listy zakupów. Warto postawić na model wysokiej jakości, najlepiej renomowanego producenta. Najtańsze urządzenia mogą być uciążliwe w codziennym użytkowaniu – zdarza się, iż posiadają ciężkie w obsłudze, nieintuicyjne menu, działają powoli i nieprecyzyjnie reagują na dotyk. Decydując się na lepszy, droższy model, uchronimy się od powyższych wad.

Uchwyt na tablet lub smartfona

Producenci akcesoriów samochodowych oferują całą gamę różnorodnych uchwytów, które łatwo dopasujemy do swoich potrzeb, modelu samochodu oraz smartfona czy tabletu. Dzięki dobrze dobranemu uchwytowi możemy uruchomić swój telefon w samochodzie i zawsze mieć go pod ręką, a to wszystko z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa

Show Full Content
Previous Gdzie wziąć kredyt na spłatę chwilówek?
Next Elegancka dekoracja stołu w stylu DIY, czyli kilka porad jak zachwycić gości przy stole

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close

Następny wpis

Close

Płatki owsiane w diecie

15 lutego 2019
Close